De virtuele hamer van Nederland

Meyson Communicatie BV

1 tot 12 van totaal 22

Pagina:
  1. 1
  2. 2
Id Kavel Laatste bod Sluitdatum
18

Goudkleurige kabouter beelden

2 goudkleurige kabouter beelden. winkelprijs Eur 89,- p.st
Gesloten
27

Design Kapstokken baxsite 1070 by Raul barbiery

2 Kapstokken baxsite Raul barbery zwart
Gesloten
28

Diverse prullenbakken o.a. Brabantia

6 Diverse prullenbakken o.a. Brabantia
Gesloten
32

Kunstof planten in hoge pot

3 Kunstof planten in een hoge stenen pot
Gesloten
35

Partij Keukengerei

Partij Keukengerei bestaande uit:koffiekopjes ,wiijn /champagne glazen, bestek, waterkokers, borden, partij thee, schoonmaakmiddelen, hermoskannen, theedoeken enz.
Gesloten
36

Delonghi magnifica koffieautomaat

de smaak van uw favoriete koffie geheel naar eigen wens in met de Magnifica koffiemachine. Dankzij de Compact Reliable Fresh (CRF) technologie, smaakt uw koffie nog verser. Daarnaast beschikt de Espressomachine Magnifica ook over een elektronische temperatuurcontrole, een geïntegreerde koffiemolen en waterniveau indicator voor uw optimale kopje koffie.
Gesloten
37

Hanglijst gemaakt door Guido van Driel

Schilderij gemaakt door Guido van Driel
Gesloten
38

Litho Grafiek SPREZZATURA maart 1995

Litho Grafiek Geste Club Reader SPREZZATURA maart 1995 by Eric van Nie
Gesloten
39

Ets punthoofd XII XX 1991

Ets punthoofd XII XX 1991, gemaakt door Bill Bodewes
Gesloten
40

Foto's zwart/wit in een zilveren lijst

2 foto's zwart/wit in een zilveren lijst
Gesloten
41

Zeefdruk Catalpa 13 oranje 2001

Zeefdruk door Bill Bodewes Catalpa 13 oranje 2001
Gesloten
42

Zeefdruk Catalpa 14 blauw 2001

Zeefdruk door Bill Bodewes Catalpa 14 blauw 2001
Gesloten