De virtuele hamer van Nederland

Etradon BV

13 tot 22 van totaal 22

Pagina:
  1. 1
  2. 2
Id Kavel Laatste bod Sluitdatum
46

Twee voltcraft multimeters

Twee voltcraft multimeters waarvan een nieuw in verpakking
Gesloten
47

4 Opbergboxjes met diversen

4 Opbergboxjes met diverse lampjes en aansluitsnoeren.
Gesloten
48

Divers schroef en montage materiaal

Gesloten
49

Partij handgereedschap

Partij handgereedschap met o.a. schroefdraaiers, watertangen, zaag, waterpassen, bit sets enz.
Gesloten
50

Een doos met diversen

Een doos met diverse verfrollen, spuitbussen, doosjes schroeven, gatenboor, tape en kithouders.
Gesloten
52

Een pallet met inpakdozen

Een pallet met inpakdozen in verschillende maten
Gesloten
53

Een salontafel

Een salontafel met een metalen onderstel
Gesloten
55

Partij kantoorgerei

Partij diverse kantoorgerei met o.a. prullenbakken, postbakjes,verlengsnoeren, draadloze muizen, vogel muurbeugel, poolballen, voetensteun, een Rumi kub set enz.
Gesloten
57

Een sofa in doos

Een 2 cush sofa / bankstel in doos met lichte beschadiging.
Gesloten
124

Partij restaurant tafels incl. stoelen

14 restaurant tafels en 15 stoelen in redelijke staat.
Gesloten