Id | Kavel | Laatste bod | Sluitdatum | |
46 |
Twee voltcraft multimetersTwee voltcraft multimeters waarvan een nieuw in verpakking
47 |
4 Opbergboxjes met diversen4 Opbergboxjes met diverse lampjes en aansluitsnoeren.
48 |
Divers schroef en montage materiaalDivers schroef en montage materiaal
49 |
Partij handgereedschapPartij handgereedschap met o.a. schroefdraaiers, watertangen, zaag, waterpassen, bit sets enz.
50 |
Een doos met diversenEen doos met diverse verfrollen, spuitbussen, doosjes schroeven, gatenboor, tape en kithouders.
52 |
Een pallet met inpakdozenEen pallet met inpakdozen in verschillende maten
53 |
Een salontafelEen salontafel met een metalen onderstel
55 |
Partij kantoorgereiPartij diverse kantoorgerei met o.a. prullenbakken, postbakjes,verlengsnoeren, draadloze muizen, vogel muurbeugel, poolballen, voetensteun, een Rumi kub set enz.
57 |
Een sofa in doosEen 2 cush sofa / bankstel in doos met lichte beschadiging.
124 |
Partij restaurant tafels incl. stoelen14 restaurant tafels en 15 stoelen in redelijke staat.