De virtuele hamer van Nederland

Etradon BV

25 tot 36 van totaal 37

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Id Kavel Laatste bod Sluitdatum
45

Een Dirt devil stofzuiger

Een Dirt devil stofzuiger
Gesloten
48

Divers schroef en montage materiaal

Gesloten
49

Partij handgereedschap

Partij handgereedschap met o.a. schroefdraaiers, watertangen, zaag, waterpassen, bit sets enz.
Gesloten
50

Een doos met diversen

Een doos met diverse verfrollen, spuitbussen, doosjes schroeven, gatenboor, tape en kithouders.
Gesloten
53

Een salontafel

Een salontafel met een metalen onderstel
Gesloten
54

Een lederen barkruk

Een lederen barkruk in een goede staat.
Gesloten
55

Partij kantoorgerei

Partij diverse kantoorgerei met o.a. prullenbakken, postbakjes,verlengsnoeren, draadloze muizen, vogel muurbeugel, poolballen, voetensteun, een Rumi kub set enz.
Gesloten
57

Een sofa in doos

Een 2 cush sofa / bankstel in doos met lichte beschadiging.
Gesloten
60

Apple Mac mini core i5

Een Apple Mac mini core i5, model: A1347, serie nr: C07J43L5DJDO

Gesloten
61

Apple iMac core I5 21.5 inch

Een Apple iMac core I5 21.5 inch. model: A1311, serie nr; CO2G8CVFDHJF.

Gesloten
62

Apple iMac core I5 21.5 inch

Een Apple iMac core I5, 21.5 inch. model: A1311, serie nr; C17FF3HTDHJF.

Gesloten
63

Apple iMac slim core I5 21.5 inch

Een Apple iMac slim core I5, 21.5 inch. model: A1418, serie nr; DGKTKHDWGF1L.

Gesloten