Id | Kavel | Laatste bod | Sluitdatum | |
45 |
Een Dirt devil stofzuigerEen Dirt devil stofzuiger
48 |
Divers schroef en montage materiaalDivers schroef en montage materiaal
49 |
Partij handgereedschapPartij handgereedschap met o.a. schroefdraaiers, watertangen, zaag, waterpassen, bit sets enz.
50 |
Een doos met diversenEen doos met diverse verfrollen, spuitbussen, doosjes schroeven, gatenboor, tape en kithouders.
53 |
Een salontafelEen salontafel met een metalen onderstel
54 |
Een lederen barkrukEen lederen barkruk in een goede staat.
55 |
Partij kantoorgereiPartij diverse kantoorgerei met o.a. prullenbakken, postbakjes,verlengsnoeren, draadloze muizen, vogel muurbeugel, poolballen, voetensteun, een Rumi kub set enz.
57 |
Een sofa in doosEen 2 cush sofa / bankstel in doos met lichte beschadiging.
60 |
Apple Mac mini core i5Een Apple Mac mini core i5, model: A1347, serie nr: C07J43L5DJDO |
61 |
Apple iMac core I5 21.5 inchEen Apple iMac core I5 21.5 inch. model: A1311, serie nr; CO2G8CVFDHJF. |
62 |
Apple iMac core I5 21.5 inchEen Apple iMac core I5, 21.5 inch. model: A1311, serie nr; C17FF3HTDHJF. |
63 |
Apple iMac slim core I5 21.5 inchEen Apple iMac slim core I5, 21.5 inch. model: A1418, serie nr; DGKTKHDWGF1L. |