De virtuele hamer van Nederland

Op de Zon BV

25 tot 35 van totaal 35

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Id Kavel Laatste bod Sluitdatum
27

Apple magsafe 2 power adapter

Een Apple magsafe 2 power adapter 45W. klik hier voor meer info!

Gesloten
28

Lg zonnepanelen

7 verschillende zonnepanelen model: 300N1C-B3 en 300N1K-G4 in een LG draagtassen.
Gesloten
29

3 Apple Macbook standaard

3 Apple RainDesign mStand voor  Apple MacBook Pro, Air of Pro Retina en is geschikt voor alle MacBooks. klik hier voor meer info.!

Gesloten
30

Dell chromebook 11 inch

Een krasvrije Dell Chromebook 11 inch. model: P26T 3180. incl. adapter klik hier voor meer info.

Gesloten
31

Doosje met diverse kabels

Een doosje met diverse usb, en HDMI kabels, deels nieuw!
Gesloten
32

Solar edge omvormer 9K

Een nieuwe Solar edge 3 fase omvormer SE9K. klik hier voor meer info!

Gesloten
33

Auto laadpunt

Een auto laadpunt met lichte beschadigingen.
Gesloten
34

Partij diversen

Partij diversen t.b.v. zonnepanelen. bestaand uit: - 46 spoels nieuw in doos. - 3 nieuwe optimizers, winkelprijs € 59,- p/st. - Doos met digitale wandpaneeltjes - 5 responder sets - 2 FLD 3PH inverters. - diverse zonnepanelen
Gesloten
35

HP 22 inch scherm

Een HP Pavilion 22 inch draaibare scherm. model: W2228H. klik hier voor meer info!

Gesloten
36

Apple Iphone 6S grijs 32GB

Een Apple 6s grijs 32GB model: A1688 incl. doosje en lader. de iPhone is krasvrij en in uitstekende staat.
Gesloten
37

Apple Iphone 6S grijs 32GB

Een Apple 6s grijs 32GB model: A1688 incl. hoesje en lader. de iPhone is krasvrij en in uitstekende staat.
Gesloten